Akcija u Banjaluci: Članovi Gradskog odbora SUBNOR-a očistili Partizansko groblje
Članovi Gradskog odbora SUBNOR organizovali su akciju čišćenja i uređenja Partizanskog groblja na Pobrđu u Banjaluci.
Iz Grada podsjećaju da je tu toku velika akcija čišćenja i uređenja g grada, kao i da su podržali ovu akciju.
“Grad je organizovao odvoz prikupljenog otpada, a naknadno će na ovoj lokaciji biti postavljen i dodatni mobilijar”, navode iz Gradske uprave.
