Apel sugrađanima: Ne odlažite otpad mimo kontejnera
Gradska uprava apeluje da sugrađani ne odlažu otpad mimo kontejnera odnosno na mjesta koja nisu predviđena za to.
Nažalost, česta je situacija da građani odlažu otpad po naseljima i uz kontejnere, stvarajući divlje deponije.
Takav slučaj zabilježen je juče u naselju Lazarevo, gdje je samo nakon nekoliko časova što je uređena zelena površina na spoju Ulice Ilije Garašanina i Bulevara Milutina Milankovića nesavjesni pojedinac bacio vreću sa otpadom. Tako je smeće ponovo završilo na novouređenom skveru umjesto u kontejneru koji se nalazi u neposrednoj blizini.
Pozivamo sugrađane da zajedno doprinesemo uređenijem i ljepšem izgledu naših ulica i naselja, a samim tim i cijelog grada, saopštili su iz Gradske uprave.
