Banjalučani se guše u smeću! Mini deponija tokom vikenda “nikla” u Boriku, mještani bijesni
Banjalučani se u proteklih nekoliko mjeseci praktično guše u smradu, koje izaziva smeće oko kontejnera, a koje niko, pa ni mjesecima ne odvozi.
Banjalučani se u proteklih nekoliko mjeseci praktično guše u smradu, koje izaziva smeće oko kontejnera, a koje niko, pa ni mjesecima ne odvozi.