“Banjaluka je izašla na izbore i izabrala”: Radojičić iz izolacije čestitao Stanivukoviću FOTO

Igor Radojičić, kandidat SNSD za gradonačelnika Banjaluke koji je izgubio na lokalnim izborima, obratio se jutros javnosti, nakon sinoćnjih lokalnih izbora.