“Banjaluka je izašla na izbore i izabrala”: Radojičić iz izolacije čestitao Stanivukoviću FOTO
Igor Radojičić, kandidat SNSD za gradonačelnika Banjaluke koji je izgubio na lokalnim izborima, obratio se jutros javnosti, nakon sinoćnjih lokalnih izbora.
Čestitam g. Drašku Stanivukoviću izbor za gradonačelnika Banjaluke. Odgovoran i težak posao. Banja Luka je izašla na izbore i izabrala. Svome gradu samo mogu poželjeti da bude bolje.
— Igor Radojicic (@RadojicicIgorMr) November 16, 2020
