Bolji uslovi za turističke posjete: Počela akcija uređenja Kočićevog ognjišta na Manjači FOTO
Kolektiv JU Turističke organizacije grada Banja Luka organizovao je akciju uređenja Kočićevog ognjišta na Manjači, koja je u toku.
Pokošena je trava, popravljena ograda oko komlpleksa, očišćene i ofrabane kućice i uređene površine oko njih. Akcija ima za cilj stvaranje boljih uslova za turističke posjete, koje su sve učestalije, prenosi Mondo.
Ovo je ujedno i priprema prostora gdje će 19. juna, prvi put, biti održana manifestacija “Kočićevi dani” koju će prirediti JU Turistička organizacija grada Banja Luka.
