Čuo se radosni plač: U Banjaluci rođeno osam beba

U Banjaluci je u posljednja 24 časa rođeno osam beba, podaci su banjalučke Civilne zaštite.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske na svijet su došle četiri djevojčice i isto toliko dječaka.

Oznake: Banjaluka, rođene