Čuo se radosni plač: U Banjaluci rođeno osam beba

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je osam beba.

Na svijet su došle tri djevojčice i pet dječaka, podaci su banjalučkog odjeljenja Republičke uprave civilne zaštite.

U ovoj klinici u prosjeku se dnevno rodi od osam do 10 beba.

Oznake: Banjaluka, rođene