Da li ste ga vidjeli? Ušetao u radnju mobilnih telefona u Banjaluci i ukrao telefon

Vlasnik radnje mobilnih telefona “SMARTPHONESHOP” moli sve građane koji su vidjeli osobu sa slike da to prijave.

Naime, kako je ispričao za naš portal, muškarac sa slike ušao je u radnju i ukrao telefon vrijedan 130 maraka.

Video nadzor je uspio da snimi krađu, a vlasnik radnje “SMARTPHONESHOP” moli sve koji su vidjeli ili poznaju ovog muškarca to prijave.

Krađa se dogodila 27.7. a radnja se nalazu i Ulici Karađorđeva 3 u Banjaluci.