Dio naselja Borik u ponedjeljak bez vode
Iz banjalučkog Vodovoda obavještavaju potrošače da će njihove ekipe u ponedjeljak, 21.03.2022. godine izvoditi radove na cjevovodu na raskršću ulica Gundulićeva i Miše Stupara u naselju Borik.
Zbog najavljenih radova će u periodu od 8,00 do 16,00 časova dovesti do privremenog prekida u vodosnabdijevanju potrošača u navedenim ulicama, navodi se u saopštenju.
