Dječaci ovaj put bili brojniji: U Banjaluci rođeno 17 beba

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je 17 beba.

Rođeno je pet djevojčica i 12 dječaka, podaci su banjalučkog odjeljenja Republičke uprave civilne zaštite.

Oznake: Banjaluka, rođene