Dobro djelo u doba korone: Bivša učenica donirala dezinfekciona sredstva školi u Banjaluci

Branka Topić Pavković, bivša učenica OŠ “Georgi Stojkov Rakovski”, majka troje djece, te profesorka na Ekonomskom fakultetu, donirala je danas dezinfekcione gelove za ruke učenicima ove škole, za sve učionice.

U želji da olakša početak nove školske godine učenicima, učiteljima i nastavnicima, te pokaže savjesnost u vrijeme visokih higijenskih zahtjeva, osnovna svrha donacije je sprečavanje širenja korona virusa u školskom objektu.

Uz ostale mjere dezinfekcije koje se redovno i po pravilima sprovode u školi, ovo će biti značajna podrška i pomoć očuvanju higijene, piše Srpskainfo.