Druga doza vakcine za koronu! Zaposleni na Univerzitetu u Banjaluci sutra će biti revakcinisani

Zaposleni na Univerzitetu u Banjaluci sutra će biti revakcinisani u Institutu za javno zdravstvo Republike Srpske.

Snimanje kadrova i izjave su planirani u 11 časova u holu Instituta, saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove.