Eko toplane apeluju na korisnike: Olakšajte svima, pošaljite zahtjev za primanje računa na imejl adresu
Eko toplane Banjaluka pozivaju korisnike da pošalju zahtjev za primanje računa na imejl adresu, jer kažu tako bi svi zajedno dali svoj doprinos očuvanju životne sredine i racionalizaciji troškova, a tako bi bilo spriječeno kašnjenje isporuke.
Istakli su da račune u elektronskom obliku mogu dobijati kako fizička, tako i pravna lica.
“Slanje računa elektronskom poštom moguće je na zahtjev potrošača. Obrazac zahtjeva za prijem računa za toplotnu energiju na imejl adresu korisnici mogu preuzeti na našem sajtu www.ekotoplanebanjaluka.com u rubrici Korisnici, a mogu ga zatražiti i na [email protected]. Zahtjev je potrebno popuniti, potpisati, i uz uvid u ličnu kartu potpisnika, lično donijeti u Korisnični centar Eko toplana – Bulevar vojvode Živojina Mišića 32”, poručili su u saopštenju.
