“Eto da znate, da shvatite zašto mjere”: Predsjednik GO DEMOS Banjaluka zaražen koronom

Predsjednik Gradskog odbora DEMOS Banjaluka Slobodan Bobi Stanarević objavio je danas da je pozitivan na novi virus korona.

Na ovu vijest reagovali su brojni njegovi prijatelji i pratioci na ovoj društvenoj mreži, među kojima i političari, kako iz vlasti, tako iz opozicije, koji su mu poželjeli brz oporavak, piše Srpskainfo.