Gradonačelnica Sarajeva prva se napila vode: Banjaluka dobila “humanu česmu”
Česmu u centru Banjaluke, kod spomenika banu Milosavljeviću, otvorili su gradonačelnici Banjaluke i Sarajeva, Draško Stanivuković i Benjamina Karić.
Gradonačelnica Sarajeva se umila i napila vode iz “humane česme”, te se zahvalila Banjaluci na ovom poklonu koji će, kako tvrde gradonačelnici, uticati na bolje odnose ova dva grada.

