Gradonačelnik Banjaluke obećao donaciju: Za sadnice u najavljenom parku 100.000 KM

Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković najavio je da će donirati 100.000 KM za kupovinu sadnica koje bi trebalo da budu posađene na lokaciji najavljenog parka kod šoping centra Delta Planet u Banjaluci.

On je u obraćanju na društvenim mrežama naveo da tako želi dati svoj doprinos, jer ne može da gleda i trpi ono šta, kako je rekao, oni rade Banjaluci i njenim građanima. Pozvao je sugrađane da se pridružite i posade stablo u nekoj od banjalučkih aleja.
“Pozivam predstavnike republičke vlasti da sjednemo i razgovaramo o stanju u Banjaluci, osim ako imaju obraza i namjeru da najveći grad Srpske uništavaju i unazađuju, te da i dalje blokiraju 40 miliona KM koje se nalaze na računu Grada”,  rekao je Stanivuković.