Gradonačelnik o školi u Adi: Ima li ljepšeg načina da započnemo školsku godinu

Ima li ljepšeg načina da započnemo novu školske godine nego uz ovakav prizor.

Poručio je ovo gradonačelnik Draško Stanivuković, naglašavajući kako je posebno zadovoljstvo gradske administracije što nova škola u naselju Ada počinje sa radom, najavivši dolazak visokih zvanica Republike Srbije u narednom periodu.

-Raduje nas činjenica što ćemo sa zajedno rukovodstvom Srbije u narednim danima obići objekat koji ponosno nosi najljepše ime „Kosovo i Metohija“ i tako ozvaničiti početak rada prve škole koja je u Banjaluci izgrađena u proteke dvije decenije. Nastavljamo dalje, za naš grad i za naš narod – kazao je on.

Iskoristio je priliku da školarcima, ali i njihovim roditeljima poželi sreću u novoj školskoj godini.

-Mi znamo šta nam je činiti da vaše đačko doba bude još ljepše i sigurnije – dodao je gradonačelnik Stanivuković, saopšteno je iz Gradske uprave.