Hladni radijatori i tokom noći! Zbog kvara bez grijanja stanovnici ovog dijela Banjaluke

Iz “Eko toplana” Banjaluka saopšteno je da je zbog kvara na sistemu daljinskog grijanja obustavljena isporuka toplotne energije korisnicima na Starčevici i u dijelu obližnjih naselja.

“Zbog kompleksnosti kvara, potrošači neće imati grijanje ni u toku noći, a naše ekipe saniraju kvar kako bismo uspostavili uredan režim isporuke sutra u jutarnjim časovima”, navodi se u saopštenju.

Oznake: Banjaluka, grijanje