Ilić o izgradnji ski-centra na Manjači: Ogroman razvojni potencijal Banjaluke i Republike Srpske FOTO

Dragan | BL Portal

Predsjednik Skupštine grada Banjaluka Mladen Ilić prisustvovao je danas prezentacija ski-centra “Manjača”.

Nakon prezentacije poručio je da je budući ski-centar ogroman razvojni potencijal i Banja Luke i Republike Srpske.

“Budući ski-centar je ogroman razvojni potencijal i Banja Luke i Republike Srpske, ali i projekat koji će imati ekonomski i društveni značaj za ogroman broj domaćinstava i privrednika uključenih u svakodnevnu saradnju sa ovim centrom”, poručio je Ilić.