Imenovan v.d. direktora Doma “Rada Vranješević”: Darijana Kecman preuzima dužnost

Vlada Republike Srpske imenovala je danas Darijanu Kecman za vršioca dužnosti direktora Doma “Rada Vranješević” nakon što je prihvatila ostavku direktora tog Doma Vladimira Kajkuta, izjavio je ministar zdravlja i socijalne zaštite Alen Šeranić.

“Vlada je takođe razriješila Upravni odbor Doma `Rada Vranješević`”, istakao je Šeranić na konferenciji za novinare.
U Administrativnom centru Vlade Republike Srpkse u toku je konferencija za novinare predstavnika Ministarstva zdravlja na kojoj se govori o izvještaju Komisije za vanredni stručni nadzor u Domu “Rada Vranješević”.
“Radi se o osobi koja je diplomirani socijalni radnik sa desetogodišnjim radnim iskustvom, koja je radila u okviru svojih poslova socijalnog rada na Klinici za psihijatriju UKC-a Republike Srpske”, rekao je Šeranić.