Iz Grada najavljuju najveću akciju uređenja: Za početak prefarbali table na autobuskim stajalištima

Počelo je uređenje tabli na autobuskim stajalištima na centralnom području grada, saopšteno je iz Gradske uprave.

Ovi radovi prvi put obavljaju se na ovakav način, te će nakon uređenja i farbanja na ove table biti postavljene informacije u vezi sa gradskim i prigradskim prevozom putnika.
Podsjećamo, Grad priprema najveću akciju uređenja grada, koja će trajati tokom cijelog proljeća. Obuhvatiće brojne različite aktivnosti i uključiće sugrađane, zajednice etažnih vlasnika, savjete mjesnih zajednica, udruženja građana i sve druge zainteresovane subjekte.