Kako tradicija nalaže: Đajić i Amidžić ostavili badnjak ispred odbora SNSD-a
Predsjednik Gradskog odboora SNSD-a Banjaluka Vlado Đajić sa saradnicima i mještanima Stratinske jutros je bio u tradicionalnoj sječi Badnjaka.
Predsjednik Gradskog odboora SNSD-a Banjaluka Vlado Đajić sa saradnicima i mještanima Stratinske jutros je bio u tradicionalnoj sječi Badnjaka.
