Kako tradicija nalaže: Đajić i Amidžić ostavili badnjak ispred odbora SNSD-a

Predsjednik Gradskog odboora SNSD-a Banjaluka Vlado Đajić sa saradnicima i mještanima Stratinske jutros je bio u tradicionalnoj sječi Badnjaka.

Prijatelji Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka okupili su se u velikom broju, a Vlado Đajić sa svima je porazgovarao i poželio srećne Božićne praznike.
Sveto drvo kasnije je doneseno i okićeno ispred Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka.