Kresojević pohvalio rad gradske administracije: Budžet veći za 30 miliona KM, dug manji za 24 miliona VIDEO
Ovogodišnji budžet grada Banjaluka povećan je za 30 miliona KM, uključujući pripremljeni rebalans, a za 24 miliona smanjen je dug u gradskoj kasi, izjavio je u Јutarnjem programu RTRS-a banjalučki gradski menadžer Bojan Kresojević.
