Kresojević pohvalio rad gradske administracije: Budžet veći za 30 miliona KM, dug manji za 24 miliona VIDEO

Dragan | BL Portal

Ovogodišnji budžet grada Banjaluka povećan je za 30 miliona KM, uključujući pripremljeni rebalans, a za 24 miliona smanjen je dug u gradskoj kasi, izjavio je u Јutarnjem programu RTRS-a banjalučki gradski menadžer Bojan Kresojević.

To je, dodaje Kresojević, rezultat odgovornog rada gradske administracije.

Na tvrdnje SNSD-a da novca ima, ali da ga rukovodstvo grada ne zna dobro rasporediti, Kresojević kaže da jasno treba objasniti nadležnosti Gradske uprave i skupštinske većine.