“Latio se mikrofona” na Laušu: Dodik zapjevao sa narodom poznatu numeru VIDEO

Dragan | BL Portal

Veče krajiške muzike koje se održava večeras u banjalučkom naselju Lauš nije moglo da prođe bez srpskog člana Predsjedništva BiH i lidera SNSD Milorada Dodika koji je po starom običaju uzeo mikrofon i zapjevao.

Poznato da je Dodik u većini slučajeva zadužen za dobru atmosferu, a ovoga puta zapjevao je poznatu numeru koju je izvodio Bora Drljača “Oj ora je, ora je”.

Kako je to sve izgledalo pogledajte u videu.