“Lešinari Borik” uz spektakularan vatromet proslavili 15 godina VIDEO
Kao da je juče bilo, te 2006. godine kada je prvi put na Gradski stadion zakoračila organizovana grupa “Lešinari Borik”, koja evo već 15 godina bodri “crveno-plave” u svim usponima i padovima.
Grupa je mali jubilej obilježila spektakularnim vatrometom , kao i šetnjom banjalučkim ulicama uz gromoglasnu podršku pjesmom svom Borcu, piše ‘pravdabl.com’.
Kako je su izgledale ulice Banjaluke, pogledajte u video prilogu.
