Lijepe vijesti iz porodilišta: Banjaluka bogatija za deset beba

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u posljednja 24 časa rođeno je deset beba.

Obavljeno je devet poroda, a na svijet su došle četiri djevojčice i šest dječaka, saopšteno je iz Područnog odjeljenja Civilne zaštite Banjaluka.

Oznake: Banjaluka, rođenje