Najviše pogođena naselja Kumsale i Lazarevo: U Banjaluci nastavljeno saniranje posljedica oluje
Komunalne ekipe nastavljaju sa saniranjem posljedica olujnog nevremena, koje je juče ujutro zahvatilo Banjaluku, saopšteno je iz Gradske uprave.
“Sve nadležne službe su se odmah nakon nevremena maksimalno angažovale i počele sa raščišćavanjem ali veliki broj polomljenih grana drveća i oborenih stabla zahtijevaće njihov angažman i danas”, kazali su u Odjeljenju za komunalne poslove i dodali da su tokom jučerašnjeg dana sakupljene i velike količine otpada koje je raznio jak vjetar.
Tako će, prema nalogu Odjeljenja – ekipe preduzeća „Tamaris“ i „Čistoća“ nastaviti sa uklanjanjem popadalih grana i stabla, prije svega, na području Lazareva, gdje je i zabilježeno najviše polomljenog drveća.

