Neki novi klinci: U Banjaluci rođeno 10 beba, četiri djevojčica i šest dječaka

U Banjaluci je u protekla 24 časa rođeno 10 beba.

U Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra na svijet su došle četiri djevojčice i šest dječaka, podaci su banjalučkog odjeljenja Republičke uprave civilne zaštite.

Oznake: Banjaluka, porodilje