Nevrijeme protutnjalo Banjalukom: Ekipe na terenu, uklanjaju oštećena stabla
Nadležne službe su na terenu od ranih jutarnjih časova i uklanjaju stabla oštećena usljed nevremena, saopšteno je iz Gradske uprave.
Prema podacima nadležnog Odjeljenja za komunalne poslove, ekipe intervenišu na lokacijama u Aleji Svetog Save, Parku „Mladen Stojanović“, te u MZ Rakovačke bare.
Nadležne službe ostaju i dalje u pripravnosti ukoliko budu potrebne intervencije usljed najavljenih nepogoda.
