Ni najmanje se nije obazirala na zbunjene prolaznike: Lisica prošetala Obilićevom
Ulicama banjalučkog naselja Obilićevo sinoć oko 11 sati je prošetala lisica.
Iako to nije uobičajeno, lisice se ponekad mogu vidjeti na banjalučkim ulicama. Prije dva dana snimljena je u naselju Borik, a lani iza zgrade „m:tela“, na prostoru nekadašnjeg „Picinog parka” kao i na stadionu FK Borac, piše Glas Srpske.
