Nije bilo poziva Banjalučana: Vatrogasci nisu morali intervenisati zbog zemljotresa

Starješina Profesionalne teritorijalne vatrogasne jedinice Banjaluka Miroslav Malinić rekao je Srni da nije bilo poziva Banjalučana za intervenisanje nakon snažnog zemljotresa koji je danas pogodio dijelove Hrvatske i osjetio se u gradu na Vrbasu.

“Nismo imali nikakve pozive za intervenisanje što se tiče zemljotresa”, rekao je Malinić.

Epicentar snažnog potresa jačine 6,3 stepena po Rihteru, koji je registrovan u 12.20 časova, bio je tri kilometra od Petrinje u Hrvatskoj.