Odbačen pored puta: Medo završio na smetlištu

Dragan | BL Portal

Veliki plišani medo odbačen je pored puta u Priječanima u Banjaluci, a svoje utočište je našao među raznovrsnim smećem.

Na mjestu gdje je bio kontejner u ovom naselju, a koji je u međuvremenu uklonjen, sada se nalazi gomila smeća koje su odložili mještani, prenose Nezavisne.

Oznake: Priječani, smeće