Odbornici SNSD-a i otpušteni radnici o mobingu u banjalučkoj Gradskoj upravi
Odbornici SNSD-a u Skupštini grada Banjaluka i otpušteni radnici održaće sutra konferenciju za novinare o mobingu u banjalučkoj Gradskoj upravi.
Odbornici SNSD-a u Skupštini grada Banjaluka i otpušteni radnici održaće sutra konferenciju za novinare o mobingu u banjalučkoj Gradskoj upravi.