Odlazi “na remont”: Banjaluka do septembra bez olimpijskog bazena
Gradski olimpijski bazen u Banjaluci, neće raditi od 15. avgusta, saopštili su iz javnog preduzeća “Aquana”. U pitanju je redovni, godišnji remont, a kako su najavili, planirani završetak radova je početkom septembra.
