Počinje godišnji remont: Gradski olimpijski bazen u Banjaluci neće raditi od 2. avgusta
Gradski olimpijski bazen neće raditi od 2. avgusta zbog redovnog godišnjeg remonta.
Gradski olimpijski bazen neće raditi od 2. avgusta zbog redovnog godišnjeg remonta.