Položeni vijenci na spomenik 12 beba: Odata počast najmlađim žrtvama proteklog rata
Povodom 22. aprila-Dana grada, gradonačelnik Draško Stanivuković sa delegacijom položio je vijenac na spomenik 12 beba u centru Banjaluke i odao počast najmlađim žrtvama proteklog rata, za čiju smrt niko nije odgovarao, saopšteno je iz Gradske uprave.
