Poruka ostavljena u Gradskoj upravi: Gradonačelnik Banjaluke prijavio policiji da mu prijete

Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković prijavio je policiji da je dobio prijetnje.

Prema informacijama Srpskainfo, policiji je prijavljen izvjesni Radoslav Ćosić.

Ćosić je, prema istim izvorima, danas došao u Gradsku upravu i u zahtjevu za razgovor sa gradonačelnikom napisao, kako tvrde, prijetnju.

“On je u zahtjevu za razgovor napisao da je Stanivukoviću hitno potrebno obezbjeđenje i vozač, a njemu 500 evra da otvori firmu za jedan sat”, rekao je sagovornik Srpskainfo i dodao da je Ćosić ostavio svoju vizit kartu sa brojem telefona.

Stanivuković je ovakav zahtjev prijavio policiji koja je izašla na teren i obavila razgovor sa njim.