Pozitivne reakcije građana: Konjica patrolirala centom Banjaluke
Banjalučkim ulicama danas su patrolirali pripadnici Žandarmerije MUP Republike Srpske s konjicom, što je izazvalo pozitivne reakcije građana.
Konjica je patrolirala centrom Banjaluke, a građani koji su se u tom momentu zedesili ispred Banskog dvora fotografisali su prizor.
