Prisustvovao i Bora Čorba: “Kerber“ rođendan posvetio stradalom Banjalučaninu Davidu Bojiću FOTO
Udruženje građana za zaštitu životinja “Kreber“ Banjaluka nedavno je proslavilo svoj rođendan koji su ove godine posvetili Davidu Bojiću koji je preminuo nakon što je teško povrijeđen u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u centru Banjaluke.
Proslavi rođendana prisustvovao je i pjevač Bora Đorđević – Bora Čorba koji je počasni predsjednik Udruženja građana za zaštitu životinja “Kreber“ Banjaluka.
Osim Bore Čorbe, ovoj proslavi koja je posvećena tragično stradalom Bojiću, prisustvovali su njegovi najbliži – sestra, djevojka i zet.
“Hvala svima koju su juče svojim prisustvom uveličali proslavu ‘Kerbera'“, naveli su iz Udruženja.
Podsjećamo, Banjalučanin David Bojić (24) teško je povrijeđen u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 14. oktobra u centru Banjaluke a u kojoj je na licu mjesta nastradao Mladen Malić (24). Bojić je nakon nesreće hospitalizovan u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske ali uprkos naporima ljekara mladi Bojić je izgubio bitku za život.
Nastradali Bojić bio je posvećen pomaganju nezbrinutim životinjama, što je potvrdila i njegova sestra koja je, uoči sahrane, apelovala na sve koji su planirali da dođu na posljednji ispraćaj njenog brata umjesto cvijeća i vijenaca prilože donacije za nezbrinute životinje.
“To bi bilo u duhu našeg Davida koji se uvijek brinuo o ostavljenim i nezbrinutim šapicama“, napisala je Davidova sestra u objavi na društvenim mrežama.
