Prva zvanična posjeta Stanivukovića: Novi gradonačelnik Banjaluke već se dao na posao
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković već prvog radnog dana se dao na posao i nekoliko sati nakon primopredaje dužnosti ide u prvu zvaničnu posjetu.
Kako saznaje Srpskainfo, Stanivuković će u popodnevnim časovima posjetiti banjalučkog biskupa Franju Komaricu.
“Gradonačelnik će biskupu čestitati Božić, takav je red”, navodi izvor portala ne otkrivajući detalje posjete.
