Radnici na terenu: U Banjaluci u toku rezidba drveća
Nadležne službe započele su sa aktivnostima sanitarne rezidbe u gradskim drvoredima, saopšteno je iz Gradske uprave.
“Ovi radovi podrazumijevaju uklanjanje suvih i stabala oštećenih usljed ranijih vremenskih neprilika. Rezidbu obavljamo po stepenu hitnoće, a svakako su nam prioritet aleje kojima prolaze pješaci, kao i drvoredi u naseljima”, naveli su iz Odjeljenja za komunalne poslove.
