Radosne vijesti iz porodilišta: U Banjaluci rođeno osam beba
U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je osam beba.
Na svijet je došlo šest djevojčica i dva dječaka, saopšteno je iz banjalučkog Područnog odjeljenja Republičke civilne zaštite.
U stanici hitne pomoći pregledano je 80 pacijenta, od kojih desetoro djece i 70 odraslih pacijenta, a obavljeno je i 26 kućnih posjeta.
