Šarović čestitao Dan grada: Jačanjem Banjaluke, jača i Srpska
Predsjednik SDS Mirko Šarović je povodom obilježavanja Dana grada Banjaluke uputio čestitke gradonačelniku Drašku Stanivukoviću i svim njenim građanima.
Predsjednik SDS Mirko Šarović je povodom obilježavanja Dana grada Banjaluke uputio čestitke gradonačelniku Drašku Stanivukoviću i svim njenim građanima.