Sigurnije do izletišta: Počeli radovi na sanaciji puta prema Banj brdu

Danas su otpočeli radovi na sanaciji puta prema najpoznatijem izletištu Banj brdu, saopšteno je iz Gradske uprave.

“U narednim dana biće izvođeni radovi na sanaciji udarnih rupa, radiće se i mjestimično presvlačenje postojećeg kolovoza odnosno izrada novog habajućeg sloja. Uz to, radiće se i na sanaciji bankina, čistiće se odvodni kanali, te će biti dograđen i postojeći parking uz saobraćajnicu”, poručuju iz Odjeljenja za saobraćaj i puteve.

Dodatno, pristupiće se šišanju šiblja i rastinja.

Izvođač radova je „Bunić – Kompani d.o.o. Banja Luka, a procijenjena vrijednost radova biće poznata nakon završetka radova.