Stanivuković “bez milosti”: Ćućun odlazi, “pod lupom” nabavka džipova od 250.000 KM

Još jedan funkcioner Gradske uprave Banjaluka podnosi ostavku. Potvrdio je to na svom Fejsbuk profilu gradonačelnik Draško Stanivuković.

“Usaglasili smo se da šef Civilne zaštite, gospodin Mladen Ćućun podnese ostavku, a ja ću kao gradonačelnik pronaći modalitet da zaustavimo javnu nabavku četiri džipa vrijednosti 250.000 KM, koju je ovaj šef odsjeka planirao”, napisao je Stanivuković.

Navodi dalje da je donio i naredbu o ograničenju trošenja goriva, koga su do sada načelnici trošili neograničeno.

 

Усагласили смо се да шеф Цивилне заштите, господин Младен Ћућун поднесе оставку, а ја ћу као градоначелник пронаћи…

Objavljuje Драшко Станивуковић – Draško StanivukovićPonedjeljak, 28. prosinca 2020.

“Cilj je da iskorijenimo luksuz i ulažemo u prioritete”, stoji u Stanivukovićevoj objavi.