Stanivuković pojasnio zbog čega! Parking Stare autobuske stanice ipak zatvoren VIDEO
Gradonačelnik Banjaluka Draško Stanivuković jutros je najavio otvaranje parkinga na Staroj autobuskoj stanici, nakon što je od petka blokiran od strane kompanije “Autoprevoz”.
Međutim, trenutno je parking i dalje prazan i blokiran, a gradonačelnik tvrdi da je problem u tome što čelni ljudi ove kompanije žele ugovor sa Gradom prije otvaranja parkinga.
Naglasio je i da će u što skorijem roku biti riješeno ovo pitanje, a dodao je i da je u toku izgradnja novog parkinga kod Tržnice, što bi trebalo da smanji problem.
Parking Stare autobuske stanice ipak još zatvoren
Više na https://t.co/oBkE99loSw#banjaluka #parking pic.twitter.com/8ohtmdNy82
— BL Portal (@bl_portal) October 24, 2023
Prema rasporedu jutros u devet časova trebalo je da počne redovna sjednica banjalučke Skupštine, na kojoj će se raspravljati o 34 tačke.
Međutim, sjednica je počela sa jednočasovnim kašnjenjem.
Srđan Banović, BL portal
