Stanivuković poklonio cvijet ženama na Tržnici: Hvala im za sve što rade za naš grad FOTO
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković otišao je danas na gradsku Tržnicu i ženama, koje rade na štandovima, čestitao 8. mart i poklonio cvijet.
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković otišao je danas na gradsku Tržnicu i ženama, koje rade na štandovima, čestitao 8. mart i poklonio cvijet.