Stanivuković sa ambasadorima: Razgovarano o važnim temama za Banjaluku

Gradonačelnik Draško Stanivuković sastao se ambasadorima Švajcarske Konfederacije, Kraljevine Holandije, te šefom Diplomatske kancelarije Kraljevine Belgije.

Na sastanku je razgovarano o političkoj situaciji, ali i drugim temama važnim za Banju Luku.
Jedna od tema svakako bila je i mogućnost da Banja Luka konkuriše za sredstva određenih pristupnih fondova, a posebna pažnja posvećena je temi podrške mladim ljudima, saopštila je Gradska uprava.
“Razgovarali smo o projektima koje možemo realizovati uz podršku amabasada, a razmijenili smo i iskustva o pozitivnim praksama iz gradova slične veličine Banjoj Luci, koje možemo implementirati i u našem gradu”, poručio je gradonačelnik.