Trenutna vlast još ćuti: Članovi SNSD napuštaju Banski dvor vidno neraspoloženi
Banski dvor gdje se večeras nalazi GO SNSD Banjaluka, napustilo je nekoliko kandidata za odbornika, vidno neraspoloženi nakon što je Draško Stanivuković zvanično proglasio pobjedu za gradonačelnika u najvećem gradu Srpske, javlja reporter Srpskainfo sa lica mjesta.
