Pojedini Banjalučani su sinoć ispred Palate predsjednika obilježili Dan Republike Srpske, 9. januar.
Pojedini Banjalučani su sinoć ispred Palate predsjednika obilježili Dan Republike Srpske, 9. januar.
To su učinili uz pjesmu, trobojku, zastavu Rusije i transparente, a kako je sve izgledalo pogledajte u videu: